GRUPA  KRASNALA  HAŁABAŁY

mgr Magdalena Komasa

Pomoc nauczyciela:

Katarzyna Straśko

Cześć! To my - grupa "HAŁABAŁY". Większość z nas skończyła już 5 lat - jesteśmy średnią grupą w przedszkolu. Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, wtedy najczęściej bawimy się w kąciku kuchennym, wspólnie układamy klocki, rysujemy i opowiadamy sobie ciekawe historie. Ogromną radość sprawiają nam również spacery na terenie ogrodu przedszkolnego i zabawa na świeżym powietrzu. Chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych, muzycznych i plastycznych. Bardzo dużą uwagę poświęcamy na kształcenie umiejętności samoobsługowych – jesteśmy w tym coraz lepsi. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami. Przed nami ważne wyzwanie - wkroczenie w świat liter i cyfr. W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.

Krótko mówiąc - nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.