„My jesteśmy małe pszczółki, tu na głowach mamy czułki.

A tu modne sukieneczki czarno – żółte i w paseczki.

Bzy! Bzy! Bzy! Już skrzydełka brzęczą nam wesoło.

Bzy! Bzy! Bzy! Tę piosenkę słychać wszędzie wkoło.

.

Pszczółki to grupa dzieci czteroletnich. Wszyscy znają nas jako koleżeńskie, pracowite, zaradne i kulturalne. Bardzo lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Wraz z naszymi Paniami staramy się aby każda Pszczółka czuła się u  nas dobrze i wesoło spędzała czas. Jesteśmy bardzo ciekawi świata i z ogromną ochotą podejmujemy różne działania, które proponują nam Panie. Najbardziej podobają się nam  zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne. Bardzo lubimy tworzyć budowle z klocków, i grać w gry dydaktyczne, a także rysować i bawić się w kącikach tematycznych. Uwielbiamy wycieczki i spacery, oraz zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Wychowawcami tej grupy są: mgr Beata Marczak - Grabianowska, mgr Wioletta Przybylska - Kaczmarek oraz mgr Anna Plucińska. Pomoc nauczyciela: Jolanta Baranowska