Jesteś tutaj:
  2. MISIE
  3. Informacje

W PRZEDSZKOLU „BAJKOWY ZAMEK”

PIERWSZA GRUPA JEST JUŻ ZNANA.

WSZYSTKIE „MISIE” KAŻDY RANEK

ZACZYNAJĄ OD WSTAWANIA.

DZIELNIE IDĄ DO PRZEDSZKOLA

„POPRZEZ LASY, POPRZEZ POLA”.

CHOĆ NIEKTÓRE RANO PŁACZĄ,

TO W POŁUDNIE WSZYSTKIE SKACZĄ.

PRZY STOLIKACH GRZECZNIE SIEDZĄ,

I POSIŁKI ŁADNIE JEDZĄ.

ZNACZKI SWOJE ROZPOZNAJĄ

W BALONIKA BAWIĆ SIĘ UWIELBIAJĄ.

I CHOĆ WSZYSCY WOŁAJĄ NA NICH: „MALUCHY”

TO PRAWDZIWE SĄ Z NICH ZUCHY.

Misiowym królestwem jest "sala żółta" w Bajkowym Zamku. Z Misiami bawią się: mgr Agata Lipska - Polus i mgr Agata Warzecha, pomaga im Pani Dorota Michalak.
"Misie" to wspaniała gromada 3-4 latków.  Tak, tak... jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, ale za to bardzo odważną. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na poznawaniu siebie i swoich pań, ale również na wspólnej zabawie. Przyswajamy nawyki kulturalnego i serdecznego zachowania się wobec kolegów, staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Kochamy śpiewać i tańczyć, chętnie też malujemy, rysujemy i lepimy z plasteliny. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym. Choć trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień to nowe i ciekawe wyzwania. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie!