WYJAZD DO TEATRU

04.04 aż 4 grupy z "Bajkowego Zamku" wybrały się do Multikina na spektakl teatralny pt. "Polskie miasta w baśni i legendzie" Przedstawienie zabrało nas w niesamowitą podróż w czasie, podczas której odkryliśmy nieznane dotąd polskie tajemnice. Zobaczyliśmy prawdziwego Bazyliszka, zachwyciliśmy się cudnej urody syrenką, pomogliśmy złapać niesforne Poznańskie Koziołki, odwiedziliśmy cudowne jezioro Gopło, wzięliśmy udział w najprawdziwszej bitwie, a nawet doświadczyliśmy czarów złowrogiej wiedźmy!

Spektakl z niezwykłą precyzją pokazał dzieciom niezbędną wiedzę na temat historii największych miast w Polsce. Niesamowitą, legendarną atmosferę spektaklu dopełniły maski sceniczne, oryginalne rekwizyty oraz lalki.

To była bardzo pouczająca wycieczka.