WYCIECZKA DO PARKU DINOZAURÓW

Dnia 13.06. 2016 wyruszyliśmy na wycieczkę autokarową do Rogowa. Zajęliśmy miejsca i z niecierpliwością ruszyliśmy w drogę. Pogoda nam nie sprzyjała, ponieważ zaczął padać deszcz i pełni obaw jechaliśmy aby dotrzeć do celu naszej podróży. W Rogowie przywitało nas piękne słońce, które towarzyszyło nam podczas całego pobytu w Parku Dinozaurów. Mogliśmy podziwiać ogromne okazy tych zwierząt, które kiedyś żyły na naszej Ziemi. Dowiedzieliśmy się dużo ciekawostek z ich życia, co lubiły jeść, jak polowały. Każdy z nas chciał stanąć przy nich i zobaczyć jak ogromne były  te zwierzęta. Po długim zwiedzaniu chętnie usiedliśmy i z wielkim apetytem zjedliśmy pyszne kanapki. Na zakończenie wycieczki jechaliśmy kolorową kolejką, ale było wesoło. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do autokarów, którymi wróciliśmy do przedszkola.