TEATR LALEK „WSZĘDOBYLSKI”

W październiku wybraliśmy się na przedstawienie teatralne, które odbyło się w naszym przedszkolu. Było to dla nas ważne wydarzenie i byliśmy bardzo ciekawi, co się podczas niego wydarzy. Zanim jednak zasiedliśmy na widowni, wspólnie z naszą panią zastanawialiśmy się, jak należy zachować się podczas sztuki teatralnej. Teraz już wiemy, że nie powinno się rozmawiać ani przeszkadzać..,  ale nagrodzić aktorów dużymi brawami, co zresztą uczyniliśmy. Teatrzyk przybliżył nam legendę „O królu Popielu i kruszwickiej wieży”. Nie ukrywamy, że sprawił nam nie lada przyjemność, dlatego uważnie śledziliśmy losy pacynek. Przedstawienie uwrażliwiło nas na niesienie pomocy zwierzętom oraz uświadomiło, że warto się nimi opiekować. Spójrzcie sami, jak to było.. my nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z teatrem.