PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

Dostarczajmy najmłodszym różnorodnych bodźców! Niech w ich mózgach tworzą się liczne połączenia pomiędzy neuronami! Im więcej tych połączeń, tym dziecko lepiej funkcjonuje, pamięta, spostrzega, uczy się siebie i otaczającego świata! Świadoma stymulacja sensoryczna pomaga w pełniejszym rozwoju dziecka. Dzięki niej dzieci mają szansę na maksymalne rozwijanie się w ramach swoich możliwości! Tym razem dzieci poszukiwały naturalnych skarbów, które można znaleźć w ogrodzie przedszkolnym: patyki, kamienie, piasek, gałązki drzew liściastych oraz iglastych. Ze zgromadzonych przedmiotów, odtworzyliśmy mapę Polski, uwzględniając nasze piękne góry, morze oraz tereny nizinne i wyżynne porośnięte gęstymi lasami.