WIGILIA

Święta w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.  W piątek 22 grudnia przedszkolaki już od rana czekały na długo wyczekiwaną chwilę. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak .... Gwiazdor. Wszystkie przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały takiego niespotykanego gościa w przedszkolu. Na zakończenie Gwiazdor wszystkim przedszkolakom osobiście przekazał piękne prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego.
Dziękujemy Mikołaju.
Po wielu emocjach wspólnie zaczęliśmy biesiadować. Na drugie śniadanie dzieci dostały pyszny piernik a po odpoczynku wspólnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, na którym królował barszczyk, smażona rybka, kapustą z grzybami oraz ziemniaki.