KOCHAMY MISIE

W dniu 25.11.2015 wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ukochanymi miśkami. Każdy miał najpiękniejszego i misia, którego dumnie trzymał i przytulał. Cała społeczność przedszkolna zebrała się w naszej sali, gdzie odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Oglądaliśmy prezentację multimedialną i dowiedzieliśmy się różnych ciekawostek o życiu niedźwiedzi brunatnych, polarnych i pandy. Mogliśmy rozwiązywać zagadki dotyczące bajkowych misiów. Na krótko rozstaliśmy się, aby przejść do swoich sal gdzie z figur geometrycznych tworzyliśmy grupowe miśki, którym nadaliśmy imiona. Uroczystość zakończyła się prezentacją grupowych misiów (wszystkie były piękne), wierszykiem -życzeniami dla misiów oraz wspólnym oglądaniem bajki ,,Miś Uszatek"