WYCIECZKA DO SP80

W dniu 15.12. na zaproszenie mamy Wiktorii pani Anny Rzeźniczak wybraliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 80 na przedstawienie Jasełkowe. Pogoda nam robiła figle i do ostatniej chwili nie byliśmy pewni czy uda nam się dotrzeć do szkoły. Deszcz ustał i ku naszej uciesze udało się. Przybyliśmy do szkoły i dumnie usiedliśmy w pierwszych rzędach. Z wielkim zaciekawieniem oglądaliśmy Jasełka w wykonaniu naszych starszych kolegów. Po przedstawieniu zostaliśmy obdarowani aniołkami, które każdy z nas zabrał do domu z miłymi wspomnieniami. Wizyta była bardzo udana, a w drodze do przedszkola pytaliśmy nasze panie czy jeszcze raz przyjdziemy? Bardzo chętnie będziemy oglądać na scenie naszych starszych kolegów.