MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

8 grudnia gościliśmy w pięknej dużej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 7. Wraz z nauczycielką panią Margaretą Pierzchalską i grupą jej 6 latków postanowiliśmy zrealizować sportowy projekt i spotykać się na dużej sali gimnastycznej  by wspólnie ćwiczyć z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu sportowego.

Mikołajki na sportowo – to realizacja ćwiczeń w mikołajkowej wesołej atmosferze!!!

Przebieg ćwiczeń:

1.        Rozgrzewka przy muzyce

2.        „Pomocnicy św. Mikołaja” – bieg z prezentem slalomem

3.        „Lepimy bałwana” – toczenie dużej piłki od słupka do słupka

4.        „Skok przez komin” – skoki w workach od słupka do słupka

5.        „Pomocnicy św. Mikołaja 2” – przewożenie prezentu na sankach od słupka do słupka

6.        „Odśnieżanie” – czworakowanie ślizgając się na gumowych kołach od słupka do słupka

7.        „Zostaw czapkę” – bieg z zostawieniem czapki na wyznaczonym słupku, powrót z zabraniem czapki

8.        Podliczenie śnieżynek, podziękowanie drużynom za wspólna zabawę

Wielkie zaangażowanie wszystkich dzieci widać na zdjęciach!!! – zapraszamy do oglądania!!!