DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE „KRASNALA HAŁABAŁY”

W dniu 19 stycznia w naszej grupie odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszej grupy przygotowały dla nich przedstawienie „Jasełkowe”. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały „Jasełka” i krótki program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności aktorskie na przedszkolnej scenie. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku!!!