WIZYTA W BIBLIOTECE

Dnia 14 lutego byliśmy w Szkole Podstawowej nr 80 gdzie po raz drugi Pani Ewa Iwaszkiewicz z biblioteki szkolnej zaprosiła nas do wspólnego czytania książki. Tym razem poznaliśmy przygody naszego patrona grupy Krasnala Hałabały z książki Lucyny Krzemienieckiej.  Jego przygody utrwaliliśmy na rysunkach, które zostały w szkolnej bibliotece. W czasie powrotu oglądaliśmy ptasią stołówkę i obserwowaliśmy ptaki jak ją odwiedzają. W naszej sali mamy również swoją małą bibliotekę, z której często korzystamy. W przedszkolu również rysowaliśmy przygody Krasnala Hałabały, ponieważ ilustrujemy każdą jego przygodę i tworzymy albumy obrazkowe z których mogą korzystać młodsi koledzy a wyeksponowane są w kąciku książki.