MAŁY MIS W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY

SPOTKANIE Z  „MAŁYM  MISIEM W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY”

13 kwietnia w ramach międzynarodowego  projektu rozwijania czytelnictwa  i współpracy między przedszkolami  „MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY” nasza grupa zaprosiła misia Bartusia na wspólne czytanie książki Lucyny Krzemienieckiej „Z przygód Krasnala Hałabały”.

Autorką tego projektu jest P. Aneta Konefał  a koordynatorką w naszym przedszkolu P. Wioletta Przybylska – Kaczmarek. Do projektu włączyły się wszystkie nasze grupy przedszkolne.

Wspólnie w naszej grupie wybraliśmy opowiadanie pt.: „O wiośnie w lesie i o wiewiórki ważnym interesie”. Swoje spotkanie z Krasnalem Hałabałą, Panią Wiosną i wiewiórkami wyraziliśmy w formie plastycznej. Była to nasza wspólna grupowa praca.

Mamy nadzieję, że wam się spodoba.

Zapraszamy do oglądania zdjęć!!!